ما به پاس اعتماد و خرید شما جهت تهیه محصولات و کالاهای مورد نیازتان از فروشگاه اینترنتی حیوان کالا تمام تلاش خود را میکنیم و بر این باوریم که مشتری همانطور که کالایی با کیفیت و قیمتی مناسب از ما توقع دارد، ارسالی راحت و بی دردسر و سریع را نیز احتیاج دارد .در نتیجه ما انواع ارسال ها را برای شما مهیا کردیم تا شما بتوانید بسته به اولویت و موقعیت جغرافیایی خودتان بهترین روش را انتخاب نمایید.

تحویل حضوری: در این روش می توانید سفارش را درب فروشگاه حیوان کالا تحویل بگیرید و هیچگونه هزینه ای ندارد.

پیک اصفهان و نجف آباد: در این روش که مخصوص شهر اصفهان و نجف آباد می باشد و در بازه های زمانی ۹ تا ۱۳ و ۱۶تا ۲۰ می باشد و بسته به زمان خرید شما در یکی از این بازه ها با هماهنگی، ارسال خواهد شد. هزینه این شیوه ارسال براساس موقعیت شما متفاوت می باشد.

شرکت پست به صورت پیشتار: در این روش سفارشات تا ساعت۱۲ پردازش شده و در روز کاری بعد جهت ارسال به شرکت پست تحویل داده میشود. هزینه این نوع سفارش بر اساس موقعیت جغرافیایی شما و تعرفه های شرکت پست جموری اسلامی مشخص می گردد.

 

باربری: در این روش سفارشات تا ساعت ۱۲ در همان روز پردازش شده و به باربری تحویل داده میشود و بعد از این ساعت در فردای کاری همان روز تحویل باربری داده میشود. زمان تقریبی با توجه به محدوده جغرافیایی متغیر است و هزینه ارسال تا باربری مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان می باشد  و هزینه ارسال تا مقصد به صورت پسکرایه می باشد. 
 
پایانه مسافربری و ترمینال: در این  روش سفارشات تا ساعت ۱۲  پردازش شده و به ترمینال مورد نظر تحویل داده میشود و سفارشات بعد از این ساعت در فردای کاری همان روز انجام میشود. زمان تقریبی بر اساس محدوده جغرافیایی بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت است و هزینه ارسال تا ترمینال مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان می باشد  و هزینه ارسال تا مقصد به صورت پسکرایه می باشد.